Wilier Filante SLR (Ultegra Di2/Trimax 30 alu) maanteeratas L – punane

Tootekood: E203LDT 4F1

Üle 110-aastase ajalooga Itaalia rattabrändi Wilier maanteerataste valikust tippklassi mudel. Loodud kergeks, kiireks ja maksimaalselt efektiivseks.

8849,00  7079,20 

Saadavus: 1 toode

Tarneaeg: Saadame välja samal või järgmisel tööpäeval

1 laos

World Touri tasemel aerodünaamika ja disain.

Kui üldiselt on aerodünaamilised rattad raskemapoolsed siis Filante SLR puhul on suudetud see stereotüüp murda. Filante kontseptsiooni luues võeti eeskujuks Zero SLR materjale ja tehnoloogiaid ning seoti need aastatepikkuste teadmistega aerodünaamika alal. Tulemuseks on väga hea jäikuse ning kaalu suhtega tippklassi võistlusratas, mis aitab tänavu parimate kohtade nimel võidelda Groupama FDJ profitiimi liikmetel. Nagu eelpool kirjeldatust järeldada võib, on Filante SLR puhul tegu väga kiire ja sportliku maanteerattaga, mida ehivad uue generatsiooni Ultegra Di2 komponendid.

  • Carbon monocoque tehnoloogiaga valmivad raamid ühes tükis, mis teeb need tugevamaks, kergemaks ja jäigemaks võrreldes mitmes osas monteeritud raamidega
  • Asümmeetriline tagaosa teeb selle jäigemaks, vältimaks raami läbipainet, et jõud kanduks maksimaalselt edasiliikumisse
  • Integreereeritud carbon monocoque ühes tükis lenks
  • Integreeritud kaabeldus ja sadulaklamber
  • Ruumi vähemalt kuni 30mm rehvidele
  • Ratas on varustatud Ultegra uue generatsiooni elektroonilise 12s käigugrupiga
  • ACCU-FIT detailne graafik aitab ratta ideaalselt sõitjale vajalikku sõiduasendisse seadistada, aidates valida õige suurusega raami ning õige pikkusega lenksupikenduse (täpsem info saadaval “ACCU-FIT” saki all)

Rattasõit on hingele ja nii võiks olla ka sõiduvahend, millega sellist liikumisviisi nauditakse! Sel põhjusel ei paku me vaid “riiulis” olevaid komplekteeritud rattaid, vaid püüame täita oma klientide unistusi ning komplekteerida ratta just Sinu kindlaid soove ja vajadusi arvestades – et saaksid sõita just sellise rattaga, millest unistanud oled!
Soovid kõrgemaid jookse? Tehtud! Soovid teist groupseti? Vahetame ära! Lenks liiga lai? Leiame sobiva! Teeme koos Sinu unistuse teoks, et saaksid sõita rattaga, millega Sulle päriselt meeldib sõita!

Spetsifikatsioon tootele Wilier Filante SLR (Ultegra Di2/Trimax 30 alu) maanteeratas L – punane:

Brand Wilier
Värvid punane
Esivahetaja Shimano Ultegra R8150 Di2
Kahvel/amort Carbon Monocoque HUS MOD + vedelkristallpolümeer
Käikude arv 2x12s
Tagavahetaja R8150 Di2, Shimano Ultegra
Rehvid Vittoria Corsa PRO 700x28mm
Jooksud Trimax 30mm
Kaelakausid Wilier custom superslim
Käpp Shimano Ultegra R8100
Kassett Shimano Ultegra R8100
Kett M8100
Keskjooks Shimano Ultegra PressFit BB72
Lenkstang Filante Bar integreeritud lenks
Käiguvahetuslingid R8170 Di2, Shimano Ultegra
Pidurid Shimano Ultegra R8170
Sadulapost Filante SLR Carbon Custom
Pidurikettad RT-MT800 160/140mm
Sadul FLite Boost
Pidurilingid R8170 Di2, Shimano Ultegra

Filante SLR ACCU-FIT detailid

Täiusta oma sõiduasendit ACCU-FIT abil veelgi.

ACCU-FIT on Wilier’i poolt loodud tehniline lahendus mugava rattasõidu positsiooni määramiseks, mille aluseks on mõõt keskjooksu keskpunktist kuni lenksu keskpunktini. Selle mõõdu alusel arvutatakse detailne graafik, mis võimaldab määrata ratturile ideaalilähedase ja sõitja eripärade järgi sobiva asendi.

Klikates ülevalpool “ACCU-FIT detailid” lingile, avaneb fail, mis sisaldab endas kõnealust graafikut seoses Filante ja teiste ACCU-FIT programmi kuuluvate mudelitega.

Filante SLR tehniline info

Klikates “Filante SLR tehniline info” lingile, avaneb fail, mis sisaldab endas infot kõnealuse mudeli põhifaktide, raamigeomeetria, suuruste ja saadaolevate pisivaruosade kohta.