Meie tiim

Allan Aulik (Velohundi looja ning eestvedaja)

Allan on olnud rattaspordiga seotud aastast 1998, esialgu sportlasena, hiljem treenerina ning võistluste korraldajana. Ta on nii mõnegi Eesti meistrivõistluste medali omanik ja omab ka rahvusvahelist võistluskogemust.

Allani töö ja hobi on olnud alati ühendatud, hiljem küll nihutas töö ja kolme velohundikutsika kasvatamine hobi veidi tagaplaanile. Lisaks rattapoe pidamisele, võistlemisele ja võistluste korraldamisele on ta olnud tegev ka Eesti rattakoondises nii sportlase, treeneri, mehaaniku kui tiimijuhina.

Ka nimi Velohunt sündis ja küpses just Allani peas. Allan on justkui Hunt Kriimsilm oma 9s ametis ja pole valdkonda, milles ta selles ettevõttes käsi külge ei oleks löönud. Allan on selle ettevõtte looja ja edasiviiv jõud!

 

Kristi Aulik (finantsarvestus ja taustsüsteem)

Kristi on selle ettevõtte tegevustega seotud algusest peale ja tema panus suurenes kaupluse loomise hetkel. Tänu tema mitmekülgsetele kogemustele jaekaubanduses saigi kaupluse avamine üheskoos Allaniga ette võetud.

Noore Lõuna-Eesti tüdrukuna alustas Kristi tööd Denim Dream kauplusteketis klienditeenindajana ja juba proovipäeval tõi klient talle tänutäheks lilli. Hiljem jätkas ta samas ettevõttes kaupluse juhatajana, piirkonnajuhina ja lõpuks personalijuhina. Aastal 2015 lõpetas ta TTÜ ärirahanduse ja majandusarvestuse magistriõpingud (cum laude), mis võimaldas ka ettevõtte finantsarvestuse oma hoole alla võtta.

Tänaseks tegeleb Kristi lisaks kolme velohundikutsika kasvatamisele ja raamatupidamisele ka kõikvõimalike muude ettevõtte tegevust puudutavate valdkondadega. Rattasõitu naudib ta oma meeleheaks ja üritab ka koos lastega sõitmas käia.

 

Kristel Koort (e-poe ja müügispets)

Kristel tegi rattasõiduga tutvust 2006. aastal, mil sellesse sporti ka armus. Palju higi, verd, pisaraid ja kilomeetreid hiljem leidsid tema tagataskus koha 3 Eesti meistri tiitlit ja head saavutused välisvõistlustel. Nüüdseks on rattasõidust saanud tema elustiil, seda nii töö kui vaba aja lõikes, nii metsas kui maanteel.

Kristel liitus tiimiga 2016. aasta lõpus, olles esimeseks lisandunud velohundiks. Ta on selle aja jooksul kujunenud täielikuks rattavaldkonna müügispetsiks, jaganud naiselikku hoolt kaupluse parema väljanägemise heaks ja viimasel ajal keskendunud peamiselt uue e-poe tegevustele.

 

Marek Kask (koolitatud ja kogemustega rattamehaanik)

Mareku esimene kokkupuude jalgrataste remondiga leidis aset juba kümneaastaselt, kui ta sõbra ratta parandamise eest vastutasuks tund aega Atari arvutimängu sai mängida. Rattamehaanikuna on ta töötanud alates aastast 2011, velohuntidega liitus aastal 2021. Marek on korduvalt läbinud Shimano täiendkoolitusi ja on sealjuures ka Shimano poolt sertifitseeritud rattamehaanik.

Töö ja hobi käivad ka Marekul käsikäes. Kõige enam meeldib talle komplekteerida custom projekte ja lahendada keerulisi ülesandeid. Ratast kasutab ta igapäevaselt ja enim naudib just pikemaid sõite.

Mareku lemmik rattatüüp: bikepacking gravel


Arthur Nicholas Slaven (müügispets ja jalgrataste komplekteerija)

Just Arthuri südamlik naeratus on see, mida kauplusesse sisenedes tihti esimese asjana märgata võite. Vaatamata oma noorele eale on Arthuril muljetavaldav teadmistepagas. Huvi rattavarustuse vastu ja kogemus jalgrataste komplekteerijana teeb temast asjatundja, kes suudab klientidele pakkuda kvaliteetset nõu ning abi. Ta mõistab erinevate rattatüüpide, varustuse ja tehnoloogiate spetsiifikat ning suudab ka klientide soove ja vajadusi mõista. Arthur on ülimalt abivalmis ja ta ei näe oma tööd lihtsalt kohustusena, vaid võimalusena jagada ka teistega oma armastust rattasõidu vastu ning aidata neil leida sobivaimad lahendused nende vajadustele.

Arthur on pühendunud rattasõidule juba üle kümne aasta, mille jooksul on ratas saanud tema lahutamatuks kaaslaseks nii spordis, seiklustes kui ka igapäevase töövahendina. Töötades kullerina ja osaledes võistlustel on ta kujunenud tõeliseks velohundiks. Lisaks sõitmisele on tal sügav huvi ka rataste mehaanika ja parima rattavarustuse vastu.

 

Rasmus Klaasen (e-poe ja kaupluse tugi)

Rasmus on ülimalt abivalmis, viisakas ja sõbralik noormees, kes toimetab nii e-poe kui kaupluse poolel, täpselt seal, kus parajasti abi on tarvis. Ta komplekteerib e-poe tellimusi ja suhtleb klientidega. Rasmus naudib üle kõige sõitmist looduse keskis, kus pole mitte kedagi peale iseenda. Ta on väga huvitatud rattamaailmast, selle uutest tehnoloogiatest ja arengutest.