Wilier Urta SLR (XTR 1X12 KASHIMA/966) maastikuratas XL – must

Tootekood: E229RC9K 5U1

Üle 110-aastase ajalooga Itaalia rattabrändi Wilier maastikurataste viimane sõna, loodud maksimaalseks soorituseks XCO/XCM radadel. Urta SLR on kasutuses Wilier-Pirelly Factory Team meeskonnas.

8790,00  7032,00 

Saadavus: 1 toode

Tarneaeg: Saadame välja samal või järgmisel tööpäeval

1 laos

Murra monotoonsus!

Urta SLR on täielikult performance’ile pühendatud – lühike tagaosa kombineerituna 69-kraadise nurgaga esiosaga teevad ratta mõnusalt kompaktseks ja mänguliseks, pakkudes stabiilsust ja ratta üle kindlat kontrolli nii tõusudel kui tehnilistel laskumistel. Integreeritud tagaamordi liigendisüsteem on kergem, jäigem, vähendab tagakiige väändumist ning kannab pedalleerimisel jõu efektiivsemalt edasiliikumisse. Urtale iseloomuliku kerge kaalu annavad kõrgeima klassi monocoque HUS-MOD karbonfiiber, 100mm käiguga tippamordid ning monocoque integreeritud karbonlenks kombineerituna parimate komponentidega. Erinevalt enamikest kaheamordilistest on Urta disainimisel arvestatud kahe pudelihoidja pesaga, et sõidud kestaks veelgi! 

 • Ratta kaal tehasest tulnuna 10kg kandis (custom projekti raames oleme ratta kaalu saanud 9kg peale!)!
 • Carbon monocoque tehnoloogiaga valmivad komponendid ühes tükis, tehes need tugevamaks, kergemaks ja jäigemaks võrreldes mitmes osas monteeritud komponentidega
 • Active Swing Arm Technology lahendus kombineerib endas vertikaalse painde ja torsionaalse jäikuse, tulemuseks veelgi parem vibratsioonisummutus jäikuses järeleandmisi tegemata
 • Monocoque integreeritud karbonlenks
 • Integreeritud kaabeldus
 • 2 kohta pudelihoidjatele ka väikseimal raamisuurusel!
 • 100mm amordikäiku ees ja taga
 • Amortide lukustus lenksult
 • UDH™ (Universal Derailleur Hanger) tagavahetaja kinnitus võimaldab vahetajal kukkumise korral “kaasa liikuda”, vältides selle purunemist
 • Ruumi on paigaldada kuni 2.4″ (60mm) reaalse laiusega rehve!
 • Maksimaalne hammasratta suurus ees 38T
 • Edasiviivaks elemendiks Shimano XTR 1×12 käigugrupp ja Miche alumiiniumjooksud
 • ACCU-FIT detailne graafik aitab ratta ideaalselt sõitjale vajalikku sõiduasendisse seadistada, aidates valida õige suurusega raami ning õige pikkusega lenksupikenduse (täpsem info saadaval “ACCU-FIT” saki all)

Rattasõit on hingele ja nii võiks olla ka sõiduvahend, millega sellist liikumisviisi nauditakse! Sel põhjusel ei paku me vaid “riiulis” olevaid komplekteeritud rattaid, vaid püüame täita oma klientide unistusi ning komplekteerida ratta just Sinu kindlaid soove ja vajadusi arvestades – et saaksid sõita just sellise rattaga, millest unistanud oled!
Soovid kõrgemaid jookse? Tehtud! Soovid teist groupseti? Vahetame ära! Lenks liiga lai? Leiame sobiva! Teeme koos Sinu unistuse teoks, et saaksid sõita rattaga, millega Sulle päriselt meeldib sõita!

Spetsifikatsioon tootele Wilier Urta SLR (XTR 1X12 KASHIMA/966) maastikuratas XL – must:

Brand Wilier
Tagaamort Fox Float 190×45
Jooksud Miche 966
Kaelakausid Ritchey Comp
Rehvid Pirelli Scorpion XC RC Lite 29×2.4"
Kahvel/amort Fox 34 Stepcast Factory KASHIMA
Käikude arv 1x12s
Tagavahetaja Shimano XTR
Pidurikettad MT900 180/160mm
Käpp 32T, Shimano XTR M9120
Pidurid Shimano XTR M9100
Pidurilingid M9100, Shimano XTR
Keskjooks Shimano XTR PressFit BB94-41
Kett Shimano XTR M9100
Kassett 10-51T, Shimano XTR M9100
Käiguvahetuslingid M9100, Shimano XTR
Lenkstang Urta Integrated Carbon Bar
Sadulapost Ritchey WCS
Värvid must
Sadul San Marco Shortfit

Urta SLR ACCU-FIT detailid

Täiusta oma sõiduasendit ACCU-FIT abil veelgi.

ACCU-FIT on Wilier’i poolt loodud tehniline lahendus mugava rattasõidu positsiooni määramiseks, mille aluseks on mõõt keskjooksu keskpunktist kuni lenksu keskpunktini. Selle mõõdu alusel arvutatakse detailne graafik, mis võimaldab määrata ratturile ideaalilähedase ja sõitja eripärade järgi sobiva asendi.

Klikates ülevalpool “ACCU-FIT detailid” lingile, avaneb fail, mis sisaldab endas kõnealust graafikut seoses Urta ja teiste ACCU-FIT programmi kuuluvate mudelitega.

Urta SLR tehniline info

Klikates “Urta SLR tehniline info” lingile, avaneb fail, mis sisaldab endas infot kõnealuse mudeli põhifaktide, raamigeomeetria, suuruste ja saadaolevate pisivaruosade kohta.