Wilier Urta MAX SLR (XT KASHIMA/K6) maastikuratas L – helehall

Tootekood: E432SC6QU 4U11

Üle 110-aastase ajalooga Itaalia rattabrändi Wilier maastikurataste viimane sõna, loodud maksimaalseks soorituseks XCO/XCM radadel. Urta MAX SLR on kasutuses Wilier-Vittoria Factory Team meeskonnas.

8290,00  6632,00 

Saadavus: 1 toode

Tarneaeg: Saadame välja samal või järgmisel tööpäeval

1 laos

MAX edasiareng, MAX võimekus, MAX lõbus!

Urta MAX SLR on oma vanema venna, Urta SLR-i, veidi võimekam versioon, olles pikemate amordikäikudega, pikema teljevahega ning varustatud dropperpostiga – selline kombinatsioon avab ukse juba ka trail ride maailma. Tagaosa on võrreldes Urta SLR-iga tehtud jäigemaks, et pikem tagaamort oleks maksimaalselt efektiivne – kõik see kombineerituna 67,5 -kraadise esiosaga teeb ratta mõnusalt mänguliseks ja võimekaks, pakkudes stabiilsust ja ratta üle kindlat kontrolli nii tõusudel kui tehnilistel laskumistel. Urta MAX-le iseloomuliku kerge kaalu annavad kõrgeima klassi monocoque HUS-MOD karbonfiiber, 120mm käiguga tippamordid kombineerituna parimate komponentidega. Lai tire clearance võimaldab ratta ette valmistada kõige karmimate radade läbimiseks. Erinevalt enamikest kaheamordilistest on Urta disainimisel arvestatud kahe pudelihoidja pesaga, et sõidud kestaks veelgi! 

 • Carbon monocoque tehnoloogiaga valmivad komponendid ühes tükis, tehes need tugevamaks, kergemaks ja jäigemaks võrreldes mitmes osas monteeritud komponentidega
 • Integreeritud kaabeldus
 • Dropperpost
 • 2 kohta pudelihoidjatele ka väikseimal raamisuurusel!
 • 120mm amordikäiku ees ja taga
 • Amortide lukustus lenksult
 • UDH™ (Universal Derailleur Hanger) tagavahetaja kinnitus võimaldab vahetajal kukkumise korral “kaasa liikuda”, vältides selle purunemist
 • Ruumi on paigaldada kuni 2.4″ (60mm) reaalse laiusega rehve!
 • Maksimaalne hammasratta suurus ees 38T
 • Edasiviivaks elemendiks Shimano XT 1×12 käigugrupp ja Miche K6 carbonjooksud
 • ACCU-FIT detailne graafik aitab ratta ideaalselt sõitjale vajalikku sõiduasendisse seadistada, aidates valida õige suurusega raami ning õige pikkusega lenksupikenduse (täpsem info saadaval “ACCU-FIT” saki all)

Rattasõit on hingele ja nii võiks olla ka sõiduvahend, millega sellist liikumisviisi nauditakse! Sel põhjusel ei paku me vaid “riiulis” olevaid komplekteeritud rattaid, vaid püüame täita oma klientide unistusi ning komplekteerida ratta just Sinu kindlaid soove ja vajadusi arvestades – et saaksid sõita just sellise rattaga, millest unistanud oled!
Soovid kõrgemaid jookse? Tehtud! Soovid teist groupseti? Vahetame ära! Lenks liiga lai? Leiame sobiva! Teeme koos Sinu unistuse teoks, et saaksid sõita rattaga, millega Sulle päriselt meeldib sõita!

Spetsifikatsioon tootele Wilier Urta MAX SLR (XT KASHIMA/K6) maastikuratas L – helehall:

Brand Wilier
Tagaamort Rock Shox Float F-S R-Up Evol 190×45
Kett Shimano CN-M7100
Pidurikettad RT-MT800 180/160mm
Sadul San Marco Shortfit
Käpp Shimano FC-M8100 32T
Keskjooks Shimano PressFit MT800-PA
Kaelakausid Acros AIF610
Pidurilingid M8100, Shimano XT
Pidurid Shimano XT BR-M8100
Jooksud Miche K6 Carbon
Kahvel/amort FOX 34 SC Factory Kashima 120mm käiguga
Sadulapost Switch dropperpost
Käikude arv 1x12s
Kassett Shimano CS-M8100 10-51T
Lenkstang Urta MAX integreeritud carbonlenks
Rehvid Vittoria Mezcal III 29×2.25
Käiguvahetuslingid M8100, Shimano XT
Tagavahetaja M8100, Shimano XT
Värvid hall

Urta MAX SLR ACCUFIT detailid

Täiusta oma sõiduasendit ACCU-FIT abil veelgi.

ACCU-FIT on Wilier’i poolt loodud tehniline lahendus mugava rattasõidu positsiooni määramiseks, mille aluseks on mõõt keskjooksu keskpunktist kuni lenksu keskpunktini. Selle mõõdu alusel arvutatakse detailne graafik, mis võimaldab määrata ratturile ideaalilähedase ja sõitja eripärade järgi sobiva asendi.

Klikates ülevalpool “ACCU-FIT detailid” lingile, avaneb fail, mis sisaldab endas kõnealust graafikut seoses Urta ja teiste ACCU-FIT programmi kuuluvate mudelitega.

 

Urta MAX SLR tehniline info

Klikates “Urta MAX SLR tehniline info” lingile, avaneb fail, mis sisaldab endas infot kõnealuse mudeli põhifaktide, raamigeomeetria, suuruste ja saadaolevate pisivaruosade kohta.