Wilier Rave SLR (2×11 GRX Di2/SLR36G) gravelbike XL – must/hall

-25%

Tootekood: E217WD6 5V1

Üle 110-aastase ajalooga Itaalia rattabrändi Wilier gravel rataste valiku tippklassi mudel. Loodud kergeks, kiireks ja maksimaalselt efektiivseks nii maanteel kui maastikul.

8849,00  7079,20 

Saadavus: 1 toode

Tarneaeg: Saadame välja samal või järgmisel tööpäeval

1 laos

Kompromissitu. Kõikjal!

Rave SLR on tippklassi kruusaratas, mis on oma loomisel saanud inspiratsiooni juba edukaks osutunud Filante ja Zero mudelitest. Rave SLR erilisus peitub selles, et kätkeb endas tippmaanteeratta omadusi, olles kohandatud maastikusõiduks – vasteks võistlusgeomeetriaga gravelbike, millel sportlik sõiduasend, aerodünaamiline raam, kerge kaal ja särtsakas juhitavus. Täielikult integreeritud kaabeldus ja sadulaklamber jätab rattale visuaalselt puhta välimuse ning aitab kaasa aerodünaamilisele efektiivsusele. Lai tire clearance võimaldab kasutada laiemaid rehve ja seeläbi muutub veerevus üle karmi maastiku oluliselt sujuvamaks. 
Oluline on märkida, et Rave mudeliseeria rattaid on otse tehasest võimalik tellida nii maantee- kui gravel versioonis!

  • Carbon monocoque tehnoloogiaga valmivad raamid ühes tükis, mis teeb need tugevamaks, kergemaks ja jäigemaks võrreldes mitmes osas monteeritud raamidega
  • Asümmeetriline tagaosa teeb selle jäigemaks, vältimaks raami läbipainet, et jõud kanduks maksimaalselt edasiliikumisse
  • Unikaalse disainiga integreeritud karbonlenks
  • Täielikult integreeritud kaabeldus
  • Ruumi kuni 45mm laiuses rehvidele!
  • Ratast ehib Shimano GRX elektrooniline groupset
  • Kõrgema profiiliga, tubeless valmidusega karbonjooksud
  • Vittoria Terreno Dry 38mm rehvid
  • ACCU-FIT detailne graafik aitab ratta ideaalselt sõitjale vajalikku sõiduasendisse seadistada, aidates valida õige suurusega raami ning õige pikkusega lenksupikenduse (täpsem info saadaval “ACCU-FIT” saki all)

Rattasõit on hingele ja nii võiks olla ka sõiduvahend, millega sellist liikumisviisi nauditakse! Sel põhjusel ei paku me vaid “riiulis” olevaid komplekteeritud rattaid, vaid püüame täita oma klientide unistusi ning komplekteerida ratta just Sinu kindlaid soove ja vajadusi arvestades – et saaksid sõita just sellise rattaga, millest unistanud oled!
Soovid kõrgemaid jookse? Tehtud! Soovid teist groupseti? Vahetame ära! Lenks liiga lai? Leiame sobiva! Teeme koos Sinu unistuse teoks, et saaksid sõita rattaga, millega Sulle päriselt meeldib sõita!

Spetsifikatsioon tootele Wilier Rave SLR (2×11 GRX Di2/SLR36G) gravelbike XL – must/hall:

Brand Wilier
Kaelakausid FSA Custom MR137
Jooksud Wilier SLR36G Carbon
Kahvel/amort Carbon Monocoque hus mod + crystal liquid polymer
Esivahetaja Shimano GRX Di2 FD-RX815-F
Käikude arv 2x11s
Rehvid Vittoria Terreno Dry 700x38mm
Pidurid Shimano GRX BR-RX810
Tagavahetaja RX815 Di2, Shimano GRX
Pidurilingid RX815 Di2, Shimano GRX
Käpp Shimano GRX FC-RX600 46-30T
Keskjooks Shimano Pressfit RS500
Pidurikettad Shimano Centerlock SM-RT70 160/160mm
Sadulapost Custom Rave SLR
Kett Shimano HG701
Kassett Shimano HG700 11-34T
Käiguvahetuslingid RX815 Di2, Shimano GRX
Lenkstang J-BAR integreeritud karbonlenks
Sadul Prologo Dimension AGX
Kaal 8.30kg +/- 5%
Värvid must

Rave SLR ACCU-FIT detailid

Täiusta oma sõiduasendit ACCU-FIT abil veelgi.

ACCU-FIT on Wilier’i poolt loodud tehniline lahendus mugava rattasõidu positsiooni määramiseks, mille aluseks on mõõt keskjooksu keskpunktist kuni lenksu keskpunktini. Selle mõõdu alusel arvutatakse detailne graafik, mis võimaldab määrata ratturile ideaalilähedase ja sõitja eripärade järgi sobiva asendi.

Klikates ülevalpool “ACCU-FIT detailid” lingile, avaneb fail, mis sisaldab endas kõnealust graafikut seoses Rave ja teiste ACCU-FIT programmi kuuluvate mudelitega.

Rave SLR tehniline info

Klikates “Rave SLR tehniline info” lingile, avaneb fail, mis sisaldab endas infot kõnealuse mudeli põhifaktide, raamigeomeetria, suuruste ja saadaolevate pisivaruosade kohta.