Wilier Granturismo SLR (Ult Di2 12s/SLR38) maanteeratas L – hõbe

Tootekood: E302LDV 4R9

Üle 110-aastase ajalooga Itaalia rattabrändi Wilier valikus kõige enam "relaxed", ehk mugavaima, püstisema geomeetriaga endurance maanteeratas!

8890,00  7112,00 

Saadavus: 1 toode

Tarneaeg: Saadame välja samal või järgmisel tööpäeval

1 laos

Nauding pikkadest rattasõitudest!

Granturismo puhul rõhutud mugavusele. Tegu on kiire maanteerattaga, mille geomeetria võimaldab püstisemat sõiduasendit, et kehale tekiks vähem koormust ja pikki vahemaid oleks lust läbida. ACTIFLEX 2.0 süsteem ratta tagaosas tähistab integreeritud elastomeerpuksi, mille ülesandeks on oluliselt vibratsioone vähendada – eelnimetatud tehnoloogia on välja töötatud juba aastal 2017, mil see esmakordselt Cento10 NDR mudeliga ilmavalgust nägi. Elastomeerpuks käitub nagu miniatuurne amort, võimaldades vertikaalset liikumist kuni 5mm ulatuses, sealjuures jäikuses järeleandmisi tegemata. Granturismo ei jää jäikuse poolest teistele Wilier tippmudelitele väga palju alla, sest uuenduslik elastomeerpuksi paigutus, jäigestatud tagaosa, parimad materjalid ning Filante SLR-ist inspireeritud insenertehnilised lahendused on aidanud luua väga hea kaalu ja jäikuse suhtega maanteeratta. Lai tire clearance lubab mahutada kuni 32mm laiuses rehvid veelgi mugavamaks sõidukogemuseks.
 

  • Carbon monocoque tehnoloogiaga valmivad raamid ühes tükis, mis teeb need tugevamaks, kergemaks ja jäigemaks võrreldes mitmes osas monteeritud raamidega
  • Carbon monocoque integreeritud stemiga carbonlenks
  • Täielikult integreeritud kaabeldus
  • Mugav sõiduasend – lühem reach ja kõrgem stack loovad püstisema sõiduasendi
  • Filante SLR-ist inspireeritud aerodünaamilised omadused
  • ACTIFLEX 2.0 elastomeerpuksi kuni 5mm käik summutab liigset vibratsiooni ja väiksemaid põrutusi (kalleimatel Granturismo mudelitel on elastomeer asendatud kergema, 3D prinditud võrkstruktuurse elemendiga, mis säästab ratta kaalu veelgi!)
  • Raami disainimisel on arvestatud 1x ülekande kasutusvõimalusega, seetõttu on esivahetaja adapter raamilt eemaldatav ja asendatav spetsiaalse plaadiga, mis säilitab ratta visuaalselt puhta välimuse
  • Ruumi vähemalt kuni 32mm laiustele rehvidele
  • Ratast ehib uuema generatsiooni Ultegra elektrooniline 12s käigugrupp ja loomulikult – hüdraulilised ketaspidurid
  • Edasi viivad 38mm kõrguse profiiliga carbonjooksud Vittoria Corsa Pro 28mm rehvidel

Rattasõit on hingele ja nii võiks olla ka sõiduvahend, millega sellist liikumisviisi nauditakse! Sel põhjusel ei paku me vaid “riiulis” olevaid komplekteeritud rattaid, vaid püüame täita oma klientide unistusi ning komplekteerida ratta just Sinu kindlaid soove ja vajadusi arvestades – et saaksid sõita just sellise rattaga, millest unistanud oled!
Soovid kõrgemaid jookse? Tehtud! Soovid teist groupseti? Vahetame ära! Lenks liiga lai? Leiame sobiva! Teeme koos Sinu unistuse teoks, et saaksid sõita rattaga, millega Sulle päriselt meeldib sõita!

Spetsifikatsioon tootele Wilier Granturismo SLR (Ult Di2 12s/SLR38) maanteeratas L – hõbe:

Brand Wilier
Kaelakausid Wilier custom superslim
Sadul Prologo Dimension
Rehvid Vittoria Corsa Pro 700×28
Jooksud Wilier SLR38KC tubeless ready carbonjooksud
Kassett Shimano Ultegra CS-R8100
Pidurikettad RT-MT800 160/140mm
Kett Shimano Ultegra CN-M8100
Pidurid Shimano Ultegra BR-R8170
Värvid hall, hõbedane
Lenkstang Zero Bar integreeritud carbonlenks
Kahvel/amort Carbon Monocoque HUS-MOD + Liquid Crystal Polymer
Sadulapost Filante SLR Custom Carbon
Käpp Shimano Ultegra FC-R8100
Käikude arv 2x12s
Keskjooks Shimano Ultegra Press-Fit SM-BB72
Esivahetaja Shimano Ultegra FD-R8150 Di2
Tagavahetaja R8150 Di2, Shimano Ultegra
Pidurilingid R8170 Di2, Shimano Ultegra
Käiguvahetuslingid R8170 Di2, Shimano Ultegra

Granturismo SLR ACCU-FIT detailid

Täiusta oma sõiduasendit ACCU-FIT abil veelgi.

ACCU-FIT on Wilier’i poolt loodud tehniline lahendus mugava rattasõidu positsiooni määramiseks, mille aluseks on mõõt keskjooksu keskpunktist kuni lenksu keskpunktini. Selle mõõdu alusel arvutatakse detailne graafik, mis võimaldab määrata ratturile ideaalilähedase ja sõitja eripärade järgi sobiva asendi.

Klikates ülevalpool “ACCU-FIT detailid” lingile, avaneb fail, mis sisaldab endas kõnealust graafikut seoses Filante ja teiste ACCU-FIT programmi kuuluvate mudelitega.

Granturismo SLR tehniline info

Klikates “Granturismo SLR tehniline info” lingile, avaneb fail, mis sisaldab endas infot kõnealuse mudeli põhifaktide, raamigeomeetria, suuruste ja saadaolevate pisivaruosade kohta.