Wilier Filante SL (Ultegra Di2/NDR50) maanteeratas M – läikivmust

Tootekood: E439LDJ 3F11

Üle 110-aastase ajalooga Itaalia rattabrändi Wilier maanteerataste valikust tippklassi mudel. Loodud kergeks, kiireks ja maksimaalselt efektiivseks. Soodsalt!

7000,00  5600,00 

Saadavus: 1 toode

Tarneaeg: Saadame välja samal või järgmisel tööpäeval

1 laos

World Touri tasemel aerodünaamika ja disain.

Filante SL on loodud peegeldama SLR mudeli aerodünaamikat ja üleüldist sooritusvõimet ning 0 SL disainielementeSL mudeliseeria eesmärk on tuua tippklassi tooted rattafännidele lähemale. Seda aitavad teostada vähem ekstreemsed tehnoloogiad ja komponendid, tulemuseks mõistlikum hind ja kasutusmugavus. Raam on jäik (kuid mitte nii jäik kui SLR versioonil) ning sõiduasend sportlik, võimaldades anda endast maksimumi. Täielikult integreeritud kaabeldus ja sadulaklamber jätab rattale visuaalselt puhta välimuse ning aitab kaasa aerodünaamilisele efektiivsusele.

  • Carbon monocoque tehnoloogiaga valmivad raamid ühes tükis, mis teeb need tugevamaks, kergemaks ja jäigemaks võrreldes mitmes osas monteeritud raamidega
  • Asümmeetriline tagaosa teeb selle jäigemaks, vältimaks raami läbipainet, et jõud kanduks maksimaalselt edasiliikumisse
  • Integreeritud kaabeldus ja sadulaklamber
  • Ruumi vähemalt kuni 30mm rehvidele
  • Ratas on varustatud Ultegra uue generatsiooni elektroonilise 12s käigugrupiga
  • Kõrge profiiliga (50mm) tubeless valmidusega jooksud
  • ACCU-FIT detailne graafik aitab ratta ideaalselt sõitjale vajalikku sõiduasendisse seadistada, aidates valida õige suurusega raami ning õige pikkusega lenksupikenduse (täpsem info saadaval “ACCU-FIT” saki all)

Rattasõit on hingele ja nii võiks olla ka sõiduvahend, millega sellist liikumisviisi nauditakse! Sel põhjusel ei paku me vaid “riiulis” olevaid komplekteeritud rattaid, vaid püüame täita oma klientide unistusi ning komplekteerida ratta just Sinu kindlaid soove ja vajadusi arvestades – et saaksid sõita just sellise rattaga, millest unistanud oled!
Soovid kõrgemaid jookse? Tehtud! Soovid teist groupseti? Vahetame ära! Lenks liiga lai? Leiame sobiva! Teeme koos Sinu unistuse teoks, et saaksid sõita rattaga, millega Sulle päriselt meeldib sõita!

Spetsifikatsioon tootele Wilier Filante SL (Ultegra Di2/NDR50) maanteeratas M – läikivmust:

Brand Wilier
Lenksupikendus Stemma SL
Sadul San Marco Shortfit
Esivahetaja Shimano Ultegra R8150 Di2
Sadulapost Filante SLR Custom
Värvid must
Pidurid Shimano Ultegra R8170 hüdraulilised ketaspidurid
Pidurikettad MT800 160/140mm
Käikude arv 2x12s
Rehvid Vittoria Rubino 700x28mm
Tagavahetaja R8150 Di2, Shimano Ultegra
Käiguvahetuslingid R8170 Di2, Shimano Ultegra
Jooksud Wilier NDR50 tubeless valmidusega
Kaelakausid Wilier custom superslim
Kahvel/amort Carbon Monocoque NHU MOD + High Impact Strenght
Käpp Shimano Ultegra R8100
Keskjooks Shimano Ultegra PressFit BB72
Kett Shimano Ultegra M8100
Kassett Shimano Ultegra R8100
Pidurilingid R8170 Di2, Shimano Ultegra
Lenkstang Barra SL

Filante SL ACCU-FIT Detailid

Täiusta oma sõiduasendit ACCU-FIT abil veelgi.

ACCU-FIT on Wilier’i poolt loodud tehniline lahendus mugava rattasõidu positsiooni määramiseks, mille aluseks on mõõt keskjooksu keskpunktist kuni lenksu keskpunktini. Selle mõõdu alusel arvutatakse detailne graafik, mis võimaldab määrata ratturile ideaalilähedase ja sõitja eripärade järgi sobiva asendi.

Klikates ülevalpool “ACCU-FIT detailid” lingile, avaneb fail, mis sisaldab endas kõnealust graafikut seoses Filante ja teiste ACCU-FIT programmi kuuluvate mudelitega.

Filante SL tehniline info

Klikates “Filante SL tehniline info” lingile, avaneb fail, mis sisaldab endas infot kõnealuse mudeli põhifaktide, raamigeomeetria, suuruste ja saadaolevate pisivaruosade kohta.