Wilier Adlar (GRX 1×12/Graff XL) gravelbike L – hall/kollane

Tootekood: E437GMD 4C6

Üle 110-aastase ajalooga Itaalia rattabrändi Wilier gravel rataste etalon, loodud lõpututeks seiklusteks kuhu iganes tee viib! See mudel on otse tehasest täisrakendis tellitav - koos 2 pakiraami ja 4 raamikotiga!

4190,00  3352,00 

Saadavus: 1 toode

Tarneaeg: Saadame välja samal või järgmisel tööpäeval

1 laos

Sinu teerajaja!

Adlar on Wilier kruusarataste pere värskeim liige, olles ilmavalgust näinud 2024 aasta tulekuga. See mudel on täielikult bikepackingule pühendatud, olles mõnusalt mugava, pigem püstisema sõiduasendiga ning originaalis juba 47mm laiuste rehvidega. Ratast luues on arvestatud varustuse lisakaaluga kuni 35kg, et kõik rattamatkajale vajalik saaks muretult kaasa võetud! Adlar’i esiosa võimaldab kahvli asendada kuni 40mm käiguga amordiga sealjuures geomeetriat muutmata; olemasolev esikahvel võimaldab kasutada dünamoga esirummu ning selle kaabli saab vedada läbi parempoolse kahvli toru, et pakkuda täielikku integreeritust. Arvesse on võetud ka dropperposti kasutussoovi – olemasoleva sadulaposti saab asendada meelepärase 27.2mm läbimõõduga dropperpostiga. Adlar’i raam on disainitud 1x käigusüsteemi jaoks, mistõttu on esivahetaja kinnitusvõimalus täielikult ära kaotatud, kuid seda väga kavalal eesmärgil – raami sadulatoru on vormitud lapikuks ja piisavalt laiaks, et toimida integreeritud porilauana!

 • Carbon monocoque tehnoloogiaga valmivad raamid ühes tükis, mis teeb need tugevamaks, kergemaks ja jäigemaks võrreldes mitmes osas monteeritud raamidega
 • Asümmeetriline tagaosa teeb selle jäigemaks, vältimaks raami läbipainet, et jõud kanduks maksimaalselt edasiliikumisse
 • Integreeritud kaabeldus
 • Võimalus kasutada eesmist dünamo rummu või amorti kuni 42mm käiguga
 • Eesmised ja tagumised pakiraamikinnitused
 • Raamikinnituskohad pudelikorvidele ja raamikottidele
 • Lisavarustusele arvestatud kuni 35kg
 • Integreeritud tagumine porilaud
 • Dropperposti valmidusega
 • Ruumi vähemalt kuni 52mm (29×2.0) rehvidele!
 • Shimano 105 mehaaniline käigugrupp ning hüdraulilised ketaspidurid
 • 26mm profiiliga alumiiniumjooksud
 • Otse tehasest täisrakendis tellitav – koos 2 pakiraami ja 4 raamikotiga!

Rattasõit on hingele ja nii võiks olla ka sõiduvahend, millega sellist liikumisviisi nauditakse! Sel põhjusel ei paku me vaid “riiulis” olevaid komplekteeritud rattaid, vaid püüame täita oma klientide unistusi ning komplekteerida ratta just Sinu kindlaid soove ja vajadusi arvestades – et saaksid sõita just sellise rattaga, millest unistanud oled!
Soovid kõrgemaid jookse? Tehtud! Soovid teist groupseti? Vahetame ära! Lenks liiga lai? Leiame sobiva! Teeme koos Sinu unistuse teoks, et saaksid sõita rattaga, millega Sulle päriselt meeldib sõita!

Spetsifikatsioon tootele Wilier Adlar (GRX 1×12/Graff XL) gravelbike L – hall/kollane:

Brand Wilier
Kahvel/amort Carbon Monocoque NHU-MOD
Rehvid Vittoria Terreno Dry 700x47mm
Kaelakausid Wilier custom superslim
Pidurilingid RX610, Shimano GRX
Pidurikettad RT70 160/160mm
Käpp 40T, Shimano GRX RX610
Keskjooks Shimano BB-RS500-PB
Kassett 10-51T, Shimano M8100
Käiguvahetuslingid RX610, Shimano GRX
Lenkstang Ritchey Comp Corralitos
Kett Shimano Deore M6100
Lenksupikendus Stemma S
Pidurid Shimano GRX RX600
Sadulapost Ritchey Comp
Sadul Wilier Road Titan Rail M
Värvid hall
Käikude arv 1x12s
Jooksud Miche Graff XL
Tagavahetaja RX822, Shimano GRX

Adlar tehniline info

Klikates “Adlar tehniline info” lingile, avaneb fail, mis sisaldab endas infot kõnealuse mudeli põhifaktide, raamigeomeetria, suuruste ja saadaolevate pisivaruosade kohta.