Wilier 110FX (XT 1X12 2.0 REBA/966) maastikuratas M – grey black orange

-30%

Tootekood: E223XC9B 3H9

Üle 110-aastase ajalooga Itaalia rattabrändi Wilier maastikurataste valikust midagi neile, kes armastavad raskemaid radu, hinnates maksimaalset sooritust ja sealjuures mugavust.

4070,00  3256,00 

Saadavus: 1 toode

Tarneaeg: Saadame välja samal või järgmisel tööpäeval

1 laos

Maastikul peatamatu!

110FX avardab tänu tagaamordile maailma veelgi, sest üle mõistuse raputavana tundunud singlitest ja kerge drop-ga laskumistest ei pea enam kaarega mööda käima. Sõiduasendit võib pidada pigem sportlikuks ning cross country formaadile kohaselt on ratta juhitavus äkilisem. Kerge monocoque süsinikraam tagab parema lateraalse jäikuse, sest kaheamordilised kipuvad olema veidi “pehmemad” võrreldes hardtailidega. Tänu uuendatud geomeetriale on ratas tõusudel vilkam ning laskumistel stabiilsem. Tagakiige alumised torud on võrreldes eelkäija 101FX-ga lühemad, suurendades ratta manööverdatavust ning lai torude vahe võimaldab kasutada kuni 2.30 tolli laiuseid rehve. 110FX on varustatud Shimano 1×12 käigugrupi ning loomulikult Shimano hüdrauliliste ketaspiduritega.

  • Carbon monocoque tehnoloogiaga valmivad raamid ühes tükis, mis teeb need tugevamaks, kergemaks ja jäigemaks võrreldes mitmes osas monteeritud raamidega
  • Kõrid jooksevad raami seest
  • Rock Shox õhkamordid ees ja taga
  • Shimano SLX/XT käigugrupp
  • Hüdraulilised ketaspidurid Shimanolt

Rattasõit on hingele ja nii võiks olla ka sõiduvahend, millega sellist liikumisviisi nauditakse! Sel põhjusel ei paku me vaid “riiulis” olevaid komplekteeritud rattaid, vaid püüame täita oma klientide unistusi ning komplekteerida ratta just Sinu kindlaid soove ja vajadusi arvestades – et saaksid sõita just sellise rattaga, millest unistanud oled!
Soovid kõrgemaid jookse? Tehtud! Soovid teist groupseti? Vahetame ära! Lenks liiga lai? Leiame sobiva! Teeme koos Sinu unistuse teoks, et saaksid sõita rattaga, millega Sulle päriselt meeldib sõita!

Spetsifikatsioon tootele Wilier 110FX (XT 1X12 2.0 REBA/966) maastikuratas M – grey black orange:

Brand Wilier