Shimano EW-SD300-I Di2 OEM juhe 300mm
Tootekood: 161113662123967
Uuema põlvkonna Di2 süsteemiga ühilduv juhe. OEM toode - ilma originaalpakendita
Kaupluses: 2 toodet
Tarneaeg: Saadame välja samal või järgmisel tööpäeval
Laos
Shimano EW-SD300-I Di2 juhe
  • OEM toode – ilma originaalpakendita
  • Juhe ühendamaks E-Tube süsteemis Di2 komponente
  • Juhtme diameeter: 2.4mm
  • Juhtme otsa diameeter: 3.45mm
  • Juhtme pikkus: 300mm
Pakendis 1 juhe
Spetsifikatsioon tootele Shimano EW-SD300-I Di2 OEM juhe 300mm: