Rudy Project Spinshield AIR päikseprillid – black matte (multilaser red)

Tootekood: SP843806-0002

Laia nägemisulatusega ja RP Optics klaasidega prillid

149,00 

Saadavus: 2 toodet

Tarneaeg: Saadame välja samal või järgmisel tööpäeval

2 laos

Rudy Project Spinshield AIR RP Optics klaasidega prillid. 

————————————————————————————————————-

RP Optics klaasid (läätsed)

RP OPTICS klaasidel on lai värvivalik ja need on mõeldud stabiilsemateks ilmastikuoludeks. Igal värvil on oma kasutusvaldkonnad ja -tingimused mil nad garanteerivad parima visuaalse tulemuse ja teravaima pildi. Need kõrge kvaliteediga prilliklaasid kaitsevad silmi UV-kiirguse ja muude välismõjude eest ning tagavad silmadele füüsilise kaitse. Tõepärane pilt tagatakse ilma värvimoonutusteta väheneb pimestavast valgusest põhjustatud ebamugavus ja paraneb pildi visuaalne tulemus ning kontrastsus. 

RP Optics klaaside omadused

  • Vähendavad peegeldusi – suurendavad  kontrastsust
  • Kaitsevad kahjuliku UV-kiirguse eest (kuni UV 400)
  • Tagavad “realistliku” pildi moonutamata värve
  • Tagavad silmadele füüsilise kaitse

Prillide valikul võiks lähtuda sellest kui hästi sobivad klaasid peamise kasutusvaldkonna (nt spordiala) ja -keskkonna jaoks (vt klaase tutvustavat tabelit lehe allosas).

————————————————————————————————————-

Spinshield AIR prillid on erakordselt kerged (26g) ja vastupidavad. Spinshield prillid pakuvad laia nägemisulatust (raam ei jää nägemisele ette). Prillid on peas mugavad tänu Pro-Fit ergonoomilisele geomeetriale ning tänu nina- ja kõrvataga asuvatele kummidele püsivad prillid sõites kindlalt ees. 

Rudy kasutab oma toodetes innovatiivset lennunduses kasutatavat materjali nagu Grilamid®. Grilamid® raam on väga kvaliteetne löögikindel allergiavaba kerge painduv ja vastupidav. 

  • Maksimaalne turvalisus ja mugavus
  • Kvaliteetsetest materjalidest
  • Saab lisada optilised clip-on raamid
  • Kaasas prillikott
  • Kaasas on suuremad/paksemad ninapadjad (asian fit)
  • Kaal vaid 26g

Kõik Rudy Project tooted on disainitud ja välja töötatud pidades silmas ülimat turvalisust ja kasutusmugavust. Prillid on detailselt läbimõeldud ilma teravate äärte ja nurkadeta et vältida kukkumisest või löögist saadud vigastusi. Vaid parimate materjalide ja tehnoloogiate kasutamine on võimaldanud luua ülikerged ja funktsionaalsed tooted mida on mugav ja ohutu kasutada.

 
NB! Kui Sulle jäi tootja kodulehel silma mõni toode või värvilahendus mis meie valikus puudub või on laost otsa saanud võta meiega julgelt ühendust. Selgitame välja toote saadavuse ja orienteeruva tarneaja!
 

Spetsifikatsioon tootele Rudy Project Spinshield AIR päikseprillid – black matte (multilaser red):

Brand Rudy Project
Prilliklaasi värv punane