Rudy Project Sirius prillid – crystal ash (multilaser violet)

Tootekood: SP874257-0000

Funktsionaalsed, kerged ja elegantsed spordiprillid

103.2 €129 €

Saadavus: 1 toode

Tarneaeg: Saadame välja samal või järgmisel tööpäeval

1 laos

Rudy Project Sirius RP Optics klaasidega prillid on loodud spordiks, olgu see rattasõit, suusaalad või hoopis veesport. Raami ergonoomiline disain, kerge kaal ja kummeeritud sangaotsad tagavad mugava peasistuvuse. Rudy Project Sirius pakub personaliseerimisvõimalusi reguleeritavate ninapatjade, vahetatavate klaaside ning erinevate optiliste lahenduste näol.
 

————————————————————————————————————-

RP Optics klaasid (läätsed)

RP OPTICS klaasidel on lai värvivalik ja need on mõeldud stabiilsemateks ilmastikuoludeks. Igal värvil on oma kasutusvaldkonnad ja -tingimused, mil nad garanteerivad parima visuaalse tulemuse ja teravaima pildi. Need kõrge kvaliteediga prilliklaasid kaitsevad silmi UV-kiirguse ja muude välismõjude eest ning tagavad silmadele füüsilise kaitse. Tõepärane pilt tagatakse ilma värvimoonutusteta, väheneb pimestavast valgusest põhjustatud ebamugavus ja paraneb pildi visuaalne tulemus ning kontrastsus. 

RP Optics klaaside omadused

 • Vähendavad peegeldusi – suurendavad  kontrastsust
 • Kaitsevad kahjuliku UV-kiirguse eest (kuni UV 400)
 • Tagavad “realistliku” pildi moonutamata värve
 • Tagavad silmadele füüsilise kaitse

Prillide valikul võiks lähtuda sellest, kui hästi sobivad klaasid peamise kasutusvaldkonna (nt spordiala) ja -keskkonna jaoks (vt klaase tutvustavat tabelit lehe allosas).

————————————————————————————————————-

Sirius prillid on kerged (30g), vastupidavad ja disainitud hästiistuvateks ilma häiriva survetundeta. Neil on erakordselt mugavad ja lihtsalt reguleeritavad ninapadjad, mis sobivad kasutamiseks erinevate näokujudega. Ninapatjade abil saab ühtlasi reguleerida klaaside kõrgust ja kaugust näost – lihtsalt avalda neile kergelt survet ja painuta soovitud suunas. Ülilihtne klaaside vahetamise süsteem võimaldab ilmastikuolude muutudes kiirelt ühed prilliklaasid teiste vastu vahetada.

 • Maksimaalne turvalisus ja mugavus
 • Prilliraamide valmistamisel on kasutatud innovatiivsest Rilsan Clear taimset päritolu materjali
 • Alusraamita klaaside vaateväli on avar ja segamatu
 • Innovatiivne õhutussüsteem
 • Reguleeritavad ja vahetatavad ninapadjad
 • Ülilihtne klaaside vahetamine
 • Optilised lahendused neile, kes vajavad retseptipõhiseid klaase
 • Kaasas prillikott – ja karp
 • Kaal vaid 30g

Kõik Rudy Project tooted on disainitud ja välja töötatud pidades silmas ülimat turvalisust ja kasutusmugavust. Prillid on detailselt läbimõeldud ilma teravate äärte ja nurkadeta et vältida kukkumisest või löögist saadud vigastusi. Vaid parimate materjalide ja tehnoloogiate kasutamine on võimaldanud luua ülikerged ja funktsionaalsed tooted mida on mugav ja ohutu kasutada.

NB! Rudy Project prille ja kiivreid kasutavad mitmed erinevate spordialade tipptegijad (nt Team Bahrain Merida ja Vincenzo Nibali).

Lisainfo tootja kodulehelt: https://www.rudyproject.com/en-gb/sunglasses/performance/sirius?v=529

NB! Kui Sulle jäi tootja kodulehel silma mõni toode või värvilahendus mis meie valikus puudub või on laost otsa saanud võta meiega julgelt ühendust. Selgitame välja toote saadavuse ja orienteeruva tarneaja.

Spetsifikatsioon tootele Rudy Project Sirius prillid – crystal ash (multilaser violet):

Brand Rudy Project