Rudy Project Sirius fotokroomsed prillid – black matte (ImpactX 2 Black)

Tootekood: SP877306-0000

Fotokroomsed spordiprillid

149,00 

Saadavus: 1 toode

Tarneaeg: Saadame välja samal või järgmisel tööpäeval

1 laos

Rudy Project Sirius IMPACTX klaasidega prillid. Siriusprillid on disainitud aktiivsetele inimestele, kes vajavad veelgi paremat kaitset päikesekiirte, tuule, tolmu või vihma eest, mis võivad liigselt ärritada või kuivatada nende silmi. Prillid sobivad olenevalt klaaside tüübist kasutamiseks väga erinevatel spordialadel. Erinevate prilliklaaside kasutussoovitusi ja valguse läbilaskevõimet vaata täpsemalt lehe all olevast tabelist. 

———————————————————————————————————-

IMPACTX klaasid (läätsed)
ImpactX® klaasid on purunematud (tänu ainulaadsele pooljäigale struktuurile) ja ilmastikuoludest sõltuvalt isetumenevad(helenevad) mistõttu sobivad  need väga hästi muutlikesse valgustingimustesse. Need klaasid on algselt arendatud militaar- ja lennunduse vajadustest lähtuvalt ülikergeteks kuulikindlateks ja läbipaistvateks mis tagab oluliselt parema kaitse ja töökindluse võrreldes polükarbonaadist või polüamiidist klaasidega. ImpactX® klaaside pooljäik struktuur kindlustab silmade parima füüsilise kaitse välismõjude vastu  ja minimeerib samal ajal kukkumistest või löökidest tekkida võivate vigastuste raskusastet. 

ImpactX® fotokroomsete klaaside omadused

  • Tumenevad sekunditega vastavalt valgusintensiivsusele
  • Garanteeritud eluaegne purunemiskindlus + parim kaitse silmadele vigastuste eest
  • Suurepärane kriimustuskindlus
  • Erakordselt hea pildikvaliteet mis parandab nähtavust ja vähendab silmade väsimust
  • Kaitsevad kahjuliku UV-kiirguse eest

Prillide valikul võiks lähtuda sellest kui hästi sobivad klaasid peamise kasutusvaldkonna (nt spordiala) ja -keskkonna jaoks (vt klaase tutvustavat tabelit lehe allosas).

Agon prillid sobivad olenevalt klaaside tüübist eriti hästi kasutamiseks jalgrattaspordis triatlonis jooksmisel ja matkates. 

Näiteks sobivad maastikurattasõiduks olenevalt ilmastikuoludest kõige paremini järgnevad klaasid:
LE 73 Impactx photochromic 2 black (filtri kategooria 1->3; valguse läbilaskevõime 74% – 9%);
LE 74 Impactx photochromic 2 red (filtri kategooria 1->3; valguse läbilaskevõime 76% – 17%).

————————————————————————————————————-

Kõik Rudy Project tooted on disainitud ja välja töötatud pidades silmas ülimat turvalisust ja kasutusmugavust. Prillid on detailselt läbimõeldud ilma teravate äärte ja nurkadeta et vältida kukkumisest või löögist saadud vigastusi. Vaid parimate materjalide ja tehnoloogiate kasutamine on võimaldanud luua ülikerged ja funktsionaalsed tooted mida on mugav ja ohutu kasutada.

Sirius prillid on kerged (30g) ja vastupidavad. Neil on erakordselt mugavad ja lihtsalt reguleeritavad ninapadjad mis sobivad kasutamiseks erinevate näokujudega. Ninapatjade abil saab ühtlasi reguleerida klaaside kõrgust ja kaugust näost. Aisade otstes on libisemisvastase töötlusega kummid. 

Rudy kasutab oma toodetes innovatiivset lennunduses kasutatavaid sulamit nagu Grilamid®. Grilamid® raam on väga kvaliteetne löögikindel allergiavaba kerge painduv ja vastupidav. 

  • maksimaalne turvalisus ja mugavus;
  • kvaliteetsetest materjalidest;
  • reguleeritavad ja vahetatavad ninapadjad;
  • ülilihtne klaaside vahetamine;
  • kaal vaid 30g.
 
 

Spetsifikatsioon tootele Rudy Project Sirius fotokroomsed prillid – black matte (ImpactX 2 Black):

Brand Rudy Project
Prilliklaasi värv must
Prilliklaaside tüüp Fotokromaatiline