Rudy Project Propulse Readers prillid – black matte (multilaser red) +2.50RX

Tootekood: SP62B38NA06-2500

Kerged, eelkõige jooksmiseks mõeldud lugemisalaga spordiprillid

159,00 

Saadavus: 1 toode

Tarneaeg: Saadame välja samal või järgmisel tööpäeval

1 laos

Rudy Project Propulse Readers RP Optics klaasidega prillid, millele on integreeritud alaosas asuv lugemist hõlbustav ala. Propulse prillid on eelkõige disainitud jooksmiseks – kerge kaal hästiistuv ja mugav disain muudavad nad ideaalseks kaaslaseks jooksurajal. Lõpptulemuseks on ülimugavad ja stabiilsed prillid, millel on patenteeritud Hi-Grip aasaotsad, suured tuulutusavad esiraamil, läätsededel ja aisadel, et vältida udu teket. Laiad läätsed pakuvad täiustatud kaitset silmadele ning samas laia vaatevälja.

————————————————————————————————————-

RP Optics klaasid (läätsed)

RP OPTICS klaasidel on lai värvivalik ja need on mõeldud stabiilsemateks ilmastikuoludeks. Igal värvil on oma kasutusvaldkonnad ja -tingimused, mil nad garanteerivad parima visuaalse tulemuse ja teravaima pildi. Need kõrge kvaliteediga prilliklaasid kaitsevad silmi UV-kiirguse ja muude välismõjude eest ning tagavad silmadele füüsilise kaitse. Tõepärane pilt tagatakse ilma värvimoonutusteta, väheneb pimestavast valgusest põhjustatud ebamugavus ja paraneb pildi visuaalne tulemus ning kontrastsus. 

RP Optics klaaside omadused

 • Vähendavad peegeldusi – suurendavad  kontrastsust
 • Kaitsevad kahjuliku UV-kiirguse eest (kuni UV 400)
 • Tagavad “realistliku” pildi moonutamata värve
 • Tagavad silmadele füüsilise kaitse

Prillide valikul võiks lähtuda sellest, kui hästi sobivad klaasid peamise kasutusvaldkonna (nt spordiala) ja -keskkonna jaoks (vt klaase tutvustavat tabelit lehe allosas).

————————————————————————————————————-

Propulse prillid on uskumatult kerged (26g), vastupidavad ja disainitud hästiistuvateks, kuid ilma häiriva survetundeta istuvateks. Neil on erakordselt mugavad ja lihtsalt reguleeritavad ninapadjad mis sobivad kasutamiseks erinevate näokujudega. Ninapatjade abil saab ühtlasi reguleerida klaaside kõrgust ja kaugust näost. Raamidel on ninapadjad. Lihtsalt avalda neile kergelt survet ja painuta soovitud suunas. Ülilihtne klaaside vahetamise süsteem võimaldab ilmastikuolude muutudes kiirelt ühed prilliklaasid teiste vastu vahetada.

 • Maksimaalne turvalisus ja mugavus
 • Innovatiivsetest ja ülikvaliteetsetest materjalidest
 • Innovatiivne õhutussüsteem
 • Reguleeritavad ja vahetatavad ninapadjad
 • Vahetatavad aisaotsad
 • Ülilihtne klaaside vahetamine
 • Kaasas prillikott – ja karp
 • Kaal vaid 26g

Kõik Rudy Project tooted on disainitud ja välja töötatud pidades silmas ülimat turvalisust ja kasutusmugavust. Prillid on detailselt läbimõeldud ilma teravate äärte ja nurkadeta et vältida kukkumisest või löögist saadud vigastusi. Vaid parimate materjalide ja tehnoloogiate kasutamine on võimaldanud luua ülikerged ja funktsionaalsed tooted mida on mugav ja ohutu kasutada.

NB! Rudy Project prille ja kiivreid kasutavad mitmed erinevate spordialade tipptegijad (nt Team Bahrain Merida ja Vincenzo Nibali).

Lisainfo tootja kodulehelt: https://www.rudyproject.com/ww/en/products/performance-eyewear/propulse.html

NB! Kui Sulle jäi tootja kodulehel silma mõni toode või värvilahendus mis meie valikus puudub või on laost otsa saanud võta meiega julgelt ühendust. Selgitame välja toote saadavuse ja orienteeruva tarneaja.

Spetsifikatsioon tootele Rudy Project Propulse Readers prillid – black matte (multilaser red) +2.50RX:

Brand Rudy Project
Prilliklaasi värv punane