Rudy Project Propulse Padle fotokroomsed prillid – white gloss (ImpactX 2LaserPurple)

Tootekood: SP627569-0000

Kerged, eelkõige jooksmiseks mõeldud spordiprillid

159,90 

Saadavus: 1 toode

Tarneaeg: Saadame välja samal või järgmisel tööpäeval

1 laos

Rudy Project Propulse ImpactX fotokroomsete (isetumenevate) klaasidega prillid. Propulse prillid on eelkõige disainitud jooksmiseks – kerge kaal hästiistuv ja mugav disain muudavad nad ideaalseks kaaslaseks jooksurajal. Lõpptulemuseks on ülimugavad ja stabiilsed prillid, millel on patenteeritud Hi-Grip aasaotsad, suured tuulutusavad esiraamil, läätsededel ja aisadel, et vältida udu teket. Laiad läätsed pakuvad täiustatud kaitset silmadele ning samas laia vaatevälja.

————————————————————————————————————-

IMPACTX klaasid (läätsed)
ImpactX® klaasid on purunematud (tänu ainulaadsele pooljäigale struktuurile) ja ilmastikuoludest sõltuvalt isetumenevad(helenevad) mistõttu sobivad  need väga hästi muutlikesse valgustingimustesse. Need klaasid on algselt arendatud militaar- ja lennunduse vajadustest lähtuvalt ülikergeteks kuulikindlateks ja läbipaistvateks mis tagab oluliselt parema kaitse ja töökindluse võrreldes polükarbonaadist või polüamiidist klaasidega. ImpactX® klaaside pooljäik struktuur kindlustab silmade parima füüsilise kaitse välismõjude vastu  ja minimeerib samal ajal kukkumistest või löökidest tekkida võivate vigastuste raskusastet. 

ImpactX® fotokroomsete klaaside omadused

 • Tumenevad sekunditega vastavalt valgusintensiivsusele
 • Garanteeritud eluaegne purunemiskindlus + parim kaitse silmadele vigastuste eest
 • Suurepärane kriimustuskindlus
 • Erakordselt hea pildikvaliteet mis parandab nähtavust ja vähendab silmade väsimust
 • Kaitsevad kahjuliku UV-kiirguse eest

Prillide valikul võiks lähtuda sellest kui hästi sobivad klaasid peamise kasutusvaldkonna (nt spordiala) ja -keskkonna jaoks (vt klaase tutvustavat tabelit lehe allosas).

NB! Lasertöötlusega klaasid vähendavad eredates valgustingimustes tekkivaid peegeldusi klaasidel. Seetõttu soovitatakse ImpactX®  lasertöötlusega klaase kasutada vaid päevasel ajal.

————————————————————————————————————-

Propulse prillid on uskumatult kerged (26g), vastupidavad ja disainitud hästiistuvateks, kuid ilma häiriva survetundeta istuvateks. Neil on erakordselt mugavad ja lihtsalt reguleeritavad ninapadjad mis sobivad kasutamiseks erinevate näokujudega. Ninapatjade abil saab ühtlasi reguleerida klaaside kõrgust ja kaugust näost. Raamidel on ninapadjad. Lihtsalt avalda neile kergelt survet ja painuta soovitud suunas. Ülilihtne klaaside vahetamise süsteem võimaldab ilmastikuolude muutudes kiirelt ühed prilliklaasid teiste vastu vahetada.

 • Maksimaalne turvalisus ja mugavus
 • Innovatiivsetest ja ülikvaliteetsetest materjalidest
 • Innovatiivne õhutussüsteem
 • Reguleeritavad ja vahetatavad ninapadjad
 • Vahetatavad aisaotsad
 • Ülilihtne klaaside vahetamine
 • Kaasas prillikott – ja karp
 • Kaal vaid 26g

Kõik Rudy Project tooted on disainitud ja välja töötatud pidades silmas ülimat turvalisust ja kasutusmugavust. Prillid on detailselt läbimõeldud ilma teravate äärte ja nurkadeta et vältida kukkumisest või löögist saadud vigastusi. Vaid parimate materjalide ja tehnoloogiate kasutamine on võimaldanud luua ülikerged ja funktsionaalsed tooted mida on mugav ja ohutu kasutada.

NB! Rudy Project prille ja kiivreid kasutavad mitmed erinevate spordialade tipptegijad (nt Team Bahrain Merida ja Vincenzo Nibali).


 

Lisainfo tootja kodulehelt: https://www.rudyproject.com/ww/en/products/performance-eyewear/propulse.html

NB! Kui Sulle jäi tootja kodulehel silma mõni toode või värvilahendus mis meie valikus puudub või on laost otsa saanud võta meiega julgelt ühendust. Selgitame välja toote saadavuse ja orienteeruva tarneaja.

Spetsifikatsioon tootele Rudy Project Propulse Padle fotokroomsed prillid – white gloss (ImpactX 2LaserPurple):

Brand Rudy Project
Prilliklaasi värv lilla
Prilliklaaside tüüp Fotokromaatiline