Rudy Project Magnus fotokroomsed prillid – charcoal matte (ImpactX 2 Red)

Tootekood: SP757438-0000

Ajatu Rudy Project disain - prillid mis sobivad laiematele nägudele.Raamid on tehtud 100% taastuvast, loodusliku päritoluga polümeerist.

204,00 

Saadavus: 1 toode

Tarneaeg: Saadame välja samal või järgmisel tööpäeval

1 laos

Rudy Project Magnus ImpactX fotokroomsete (isetumenevate) klaasidega prillid kuhu on integreeritud innovaatiline PowerFlow õhutussüsteem. Need prillid sobivad oma aerodünaamilise kuju poolest suurepäraselt jalgratturitele ja triatleetidele.

———————————————————————————————————-

IMPACTX klaasid (läätsed)
ImpactX® klaasid on purunematud (tänu ainulaadsele pooljäigale struktuurile) ja ilmastikuoludest sõltuvalt isetumenevad(helenevad) mistõttu sobivad  need väga hästi muutlikesse valgustingimustesse. Need klaasid on algselt arendatud militaar- ja lennunduse vajadustest lähtuvalt ülikergeteks kuulikindlateks ja läbipaistvateks mis tagab oluliselt parema kaitse ja töökindluse võrreldes polükarbonaadist või polüamiidist klaasidega. ImpactX® klaaside pooljäik struktuur kindlustab silmade parima füüsilise kaitse välismõjude vastu  ja minimeerib samal ajal kukkumistest või löökidest tekkida võivate vigastuste raskusastet. 

ImpactX® fotokroomsete klaaside omadused

 • Tumenevad sekunditega vastavalt valgusintensiivsusele
 • Garanteeritud eluaegne purunemiskindlus + parim kaitse silmadele vigastuste eest
 • Suurepärane kriimustuskindlus
 • Erakordselt hea pildikvaliteet mis parandab nähtavust ja vähendab silmade väsimust
 • Kaitsevad kahjuliku UV-kiirguse eest

Prillide valikul võiks lähtuda sellest kui hästi sobivad klaasid peamise kasutusvaldkonna (nt spordiala) ja -keskkonna jaoks (vt klaase tutvustavat tabelit lehe allosas).

Näiteks sobivad maastikurattasõiduks olenevalt ilmastikuoludest kõige paremini järgnevad klaasid:
LE 73 Impactx photochromic 2 black (filtri kategooria 1->3; valguse läbilaskevõime 74% – 9%);
LE 74 Impactx photochromic 2 red (filtri kategooria 1->3; valguse läbilaskevõime 76% – 17%).

————————————————————————————————————-

Magnus prillid on kerged (29g) vastupidavad ja reguleeritavad vastavalt näokujule. Neil on erakordselt mugavad ja lihtsalt reguleeritavad ninapadjad mis sobivad kasutamiseks erinevate näokujudega. Ninapatjade abil saab ühtlasi reguleerida klaaside kõrgust ja kaugust näost. Raamidel on reguleeritavad aisad. Lihtsalt avalda neile kergelt survet ja painuta soovitud suunas. Spetsiaalsed pehmed aisaotsad võimaldavad prillid ohutult kiivrile paigaldada.  

Prillidel on klaasi üla- ja alaservas täiendavad õhuavad mis suurendavad õhuringlust ja tagavad ilma visuaalset pilti kahjustamata maksimaalse aerodünaamilise efekti.

Rudy kasutab Magnus raamidel innovatiivset Rilsan Clear®-i mis on välja töötatud Arkema poolt. Rilsan Clear® raamid on tehtud 100% taastuvast loodusliku päritoluga polümeerist. Rilsan Clear® raam on kerge painduv vastupidav kemikaalidele ja kasutamisele. See on võimaldanud luua prillid mis on vastupidavad põrutus- ja ilmastikukindlad ning sobivad ideaalselt sportimiseks.

 • Maksimaalne turvalisus ja mugavus
 • Innovatiivsetest ja ülikvaliteetsetest materjalidest
 • Innovatiivne PowerFlow õhutussüsteem
 • Võimalik lisada ka optilised klaasid
 • Reguleeritavad ninapadjad
 • Reguleeritavad aisad
 • Lai ja puhas vaateväli
 • Quick Change kiiresti ja mugavalt vahetatavad klaasid
 • Kaasas prillikarp
 • Kaal – 29g 

Kõik Rudy Project tooted on disainitud ja välja töötatud pidades silmas ülimat turvalisust ja kasutusmugavust. Prillid on detailselt läbimõeldud ilma teravate äärte ja nurkadeta et vältida kukkumisest või löögist saadud vigastusi. Vaid parimate materjalide ja tehnoloogiate kasutamine on võimaldanud luua ülikerged ja funktsionaalsed tooted mida on mugav ja ohutu kasutada.

NB! Rudy Project prille ja kiivreid kasutavad mitmed erinevate spordialade tipptegijad (nt Team Bahrain Merida ja Vincenzo Nibali).

Lisainfo tootja kodulehelt: https://www.rudyproject.com/ww/en/products/performance-eyewear/magnus.html?

NB! Kui Sulle jäi tootja kodulehel silma mõni toode või värvilahendus mis meie valikus puudub või on laost otsa saanud võta meiega julgelt ühendust. Selgitame välja toote saadavuse ja orienteeruva tarneaja!

Spetsifikatsioon tootele Rudy Project Magnus fotokroomsed prillid – charcoal matte (ImpactX 2 Red):

Brand Rudy Project
Prilliklaasi värv punane
Prilliklaaside tüüp Fotokromaatiline