Rudy Project Kelion prillid – crystal red (multilaser red)

Tootekood: SP853817-0000

Mugavad ja kvaliteetsed spordi ja jalgrattaprillid

219,00 

Saadavus: 1 toode

Tarneaeg: Saadame välja samal või järgmisel tööpäeval

1 laos

Rudy Project Kelion ImpactX fotokroomsete (isetumenevate) klaasidega prillid. Tegemist 2024. aasta hooajaks disainitud, eelkõige rattasõiduks mõeldud prillidega. Kelion sobib kasutamiseks kõigile sportlastele, kuid eriti maantee-, kruusa- ja mägiratturitele. 

————————————————————————————————————-

RP Optics klaasid (läätsed)

RP OPTICS klaasidel on lai värvivalik ja need on mõeldud stabiilsemateks ilmastikuoludeks. Igal värvil on oma kasutusvaldkonnad ja -tingimused mil nad garanteerivad parima visuaalse tulemuse ja teravaima pildi. Need kõrge kvaliteediga prilliklaasid kaitsevad silmi UV-kiirguse ja muude välismõjude eest ning tagavad silmadele füüsilise kaitse. Tõepärane pilt tagatakse ilma värvimoonutusteta väheneb pimestavast valgusest põhjustatud ebamugavus ja paraneb pildi visuaalne tulemus ning kontrastsus. 

RP Optics klaaside omadused

 • Vähendavad peegeldusi – suurendavad  kontrastsust
 • Kaitsevad kahjuliku UV-kiirguse eest (kuni UV 400)
 • Tagavad “realistliku” pildi moonutamata värve
 • Tagavad silmadele füüsilise kaitse

Prillide valikul võiks lähtuda sellest kui hästi sobivad klaasid peamise kasutusvaldkonna (nt spordiala) ja -keskkonna jaoks (vt klaase tutvustavat tabelit lehe allosas).

————————————————————————————————————-

Rudy Project Kelion prillid on kerged (36g) vastupidavad ja reguleeritavad vastavalt näokujule. Neil on erakordselt mugavad ja lihtsalt reguleeritavad ninapadjad mis sobivad kasutamiseks erinevate näokujudega. Ninapatjade abil saab ühtlasi reguleerida klaaside kõrgust ja kaugust näost. Raamidel on reguleeritavad aisad. Lihtsalt avalda neile kergelt survet ja painuta soovitud suunas. Spetsiaalsed pehmed aisaotsad võimaldavad prillid ohutult kiivrile paigaldada. 

Rudy kasutab Kelion raamidel innovatiivset Rilsan Clear®-i, mis on välja töötatud Arkema poolt. Rilsan Clear® raamid on tehtud 100% taastuvast, loodusliku päritoluga polümeerist. Rilsan Clear® raam on kerge, painduv, vastupidav kemikaalidele ja kasutamisele. See on võimaldanud luua prillid, mis on vastupidavad, põrutus- ja ilmastikukindlad ning sobivad ideaalselt sportimiseks.

 • Maksimaalne turvalisus ja mugavus
 • Innovatiivsetest ja ülikvaliteetsetest materjalidest
 • Loodussõbralikud
 • Reguleeritavad ninapadjad
 • Reguleeritavad aisad
 • Kaasas prillikott – ja karp
 • Kaal vaid 36g

Kõik Rudy Project tooted on disainitud ja välja töötatud pidades silmas ülimat turvalisust ja kasutusmugavust. Prillid on detailselt läbimõeldud ilma teravate äärte ja nurkadeta et vältida kukkumisest või löögist saadud vigastusi. Vaid parimate materjalide ja tehnoloogiate kasutamine on võimaldanud luua ülikerged ja funktsionaalsed tooted mida on mugav ja ohutu kasutada.

NB! Rudy Project prille ja kiivreid kasutavad mitmed erinevate spordialade tipptegijad (nt Team Bahrain Merida ja Vincenzo Nibali).

Lisainfo tootja kodulehelt: https://www.rudyproject.com/ww/en/products/performance-eyewear/kelion.html?code=SP850513-0000

NB! Kui Sulle jäi tootja kodulehel silma mõni toode või värvilahendus mis meie valikus puudub või on laost otsa saanud võta meiega julgelt ühendust. Selgitame välja toote saadavuse ja orienteeruva tarneaja.

Spetsifikatsioon tootele Rudy Project Kelion prillid – crystal red (multilaser red):

Brand Rudy Project
Prilliklaasi värv punane