Rudy Project Kelion fotokroomsed prillid – black gloss (ImpactX 2 LS Purple)

Tootekood: SP857542-0000

Mugavad ja kvaliteetsed spordi ja jalgrattaprillid

269,00 

Saadavus: 0 toodet

Tarneaeg: Toode jõuab meie lattu 1-5 tööpäevaga

Laost otsas

Rudy Project Kelion ImpactX fotokroomsete (isetumenevate) klaasidega prillid. Tegemist 2024. aasta hooajaks disainitud, eelkõige rattasõiduks mõeldud prillidega. Kelion sobib kasutamiseks kõigile sportlastele, kuid eriti maantee-, kruusa- ja mägiratturitele. 

————————————————————————————————————-

IMPACTX klaasid (läätsed)
ImpactX® klaasid on purunematud (tänu ainulaadsele pooljäigale struktuurile) ja ilmastikuoludest sõltuvalt isetumenevad(helenevad) mistõttu sobivad  need väga hästi muutlikesse valgustingimustesse. Need klaasid on algselt arendatud militaar- ja lennunduse vajadustest lähtuvalt ülikergeteks kuulikindlateks ja läbipaistvateks mis tagab oluliselt parema kaitse ja töökindluse võrreldes polükarbonaadist või polüamiidist klaasidega. ImpactX® klaaside pooljäik struktuur kindlustab silmade parima füüsilise kaitse välismõjude vastu  ja minimeerib samal ajal kukkumistest või löökidest tekkida võivate vigastuste raskusastet. 

ImpactX® fotokroomsete klaaside omadused

 • Tumenevad sekunditega vastavalt valgusintensiivsusele
 • Garanteeritud eluaegne purunemiskindlus + parim kaitse silmadele vigastuste eest
 • Suurepärane kriimustuskindlus
 • Erakordselt hea pildikvaliteet mis parandab nähtavust ja vähendab silmade väsimust
 • Kaitsevad kahjuliku UV-kiirguse eest

Prillide valikul võiks lähtuda sellest kui hästi sobivad klaasid peamise kasutusvaldkonna (nt spordiala) ja -keskkonna jaoks (vt klaase tutvustavat tabelit lehe allosas).

NB! Lasertöötlusega klaasid vähendavad eredates valgustingimustes tekkivaid peegeldusi klaasidel. Seetõttu soovitatakse ImpactX®  lasertöötlusega klaase kasutada vaid päevasel ajal.

————————————————————————————————————-

Rudy Project Kelion prillid on kerged (36g) vastupidavad ja reguleeritavad vastavalt näokujule. Neil on erakordselt mugavad ja lihtsalt reguleeritavad ninapadjad mis sobivad kasutamiseks erinevate näokujudega. Ninapatjade abil saab ühtlasi reguleerida klaaside kõrgust ja kaugust näost. Raamidel on reguleeritavad aisad. Lihtsalt avalda neile kergelt survet ja painuta soovitud suunas. Spetsiaalsed pehmed aisaotsad võimaldavad prillid ohutult kiivrile paigaldada. 

Rudy kasutab Kelion raamidel innovatiivset Rilsan Clear®-i, mis on välja töötatud Arkema poolt. Rilsan Clear® raamid on tehtud 100% taastuvast, loodusliku päritoluga polümeerist. Rilsan Clear® raam on kerge, painduv, vastupidav kemikaalidele ja kasutamisele. See on võimaldanud luua prillid, mis on vastupidavad, põrutus- ja ilmastikukindlad ning sobivad ideaalselt sportimiseks.

 • Maksimaalne turvalisus ja mugavus
 • Innovatiivsetest ja ülikvaliteetsetest materjalidest
 • Loodussõbralikud
 • Reguleeritavad ninapadjad
 • Reguleeritavad aisad
 • Kaasas prillikott – ja karp
 • Kaal vaid 36g

Kõik Rudy Project tooted on disainitud ja välja töötatud pidades silmas ülimat turvalisust ja kasutusmugavust. Prillid on detailselt läbimõeldud ilma teravate äärte ja nurkadeta et vältida kukkumisest või löögist saadud vigastusi. Vaid parimate materjalide ja tehnoloogiate kasutamine on võimaldanud luua ülikerged ja funktsionaalsed tooted mida on mugav ja ohutu kasutada.

NB! Rudy Project prille ja kiivreid kasutavad mitmed erinevate spordialade tipptegijad (nt Team Bahrain Merida ja Vincenzo Nibali).


 

Lisainfo tootja kodulehelt: https://www.rudyproject.com/ww/en/products/performance-eyewear/kelion.html?code=SP850513-0000

NB! Kui Sulle jäi tootja kodulehel silma mõni toode või värvilahendus mis meie valikus puudub või on laost otsa saanud võta meiega julgelt ühendust. Selgitame välja toote saadavuse ja orienteeruva tarneaja.

Spetsifikatsioon tootele Rudy Project Kelion fotokroomsed prillid – black gloss (ImpactX 2 LS Purple):

Brand Rudy Project
Prilliklaasi värv lilla
Prilliklaaside tüüp Fotokromaatiline