Rudy Project Defender prillid – olive matte/lime (multilaser yellow)

Tootekood: SP520513-0000

Minevikust inspireeritud tuleviku teeviit - uus Defender on taassündinud aastast 1992. Mugavam. Stiilsem. Parim!

189,00 

Saadavus: 1 toode

Tarneaeg: Saadame välja samal või järgmisel tööpäeval

1 laos

Rudy Project Defender RP Optics klaasidega prillid kuhu on integreeritud innovaatiline PowerFlow õhutussüsteem. Need prillid sobivad oma aerodünaamilise kuju poolest suurepäraselt jalgratturitele ja triatleetidele.

———————————————————————————————————-

RP Optics klaasid (läätsed)

RP OPTICS klaasidel on lai värvivalik ja need on mõeldud stabiilsemateks ilmastikuoludeks. Igal värvil on oma kasutusvaldkonnad ja -tingimused, mil nad garanteerivad parima visuaalse tulemuse ja teravaima pildi. Need kõrge kvaliteediga prilliklaasid kaitsevad silmi UV-kiirguse ja muude välismõjude eest ning tagavad silmadele füüsilise kaitse. Tõepärane pilt tagatakse ilma värvimoonutusteta, väheneb pimestavast valgusest põhjustatud ebamugavus ja paraneb pildi visuaalne tulemus ning kontrastsus. 

RP Optics klaaside omadused

 • Vähendavad peegeldusi – suurendavad  kontrastsust
 • Kaitsevad kahjuliku UV-kiirguse eest (kuni UV 400)
 • Tagavad realistliku” pildi moonutamata värve
 • Tagavad silmadele füüsilise kaitse

Prillide valikul võiks lähtuda sellest kui hästi sobivad klaasid peamise kasutusvaldkonna (nt spordiala) ja -keskkonna jaoks (vt klaase tutvustavat tabelit lehe allosas).

————————————————————————————————————-

Defender prillid on kerged (34g) vastupidavad ja reguleeritavad vastavalt näokujule. Neil on erakordselt mugavad ja lihtsalt reguleeritavad ninapadjad mis sobivad kasutamiseks erinevate näokujudega. Ninapatjade abil saab ühtlasi reguleerida klaaside kõrgust ja kaugust näost. Raamidel on reguleeritavad aisad. Lihtsalt avalda neile kergelt survet ja painuta soovitud suunas. Spetsiaalsed pehmed aisaotsad võimaldavad prillid ohutult kiivrile paigaldada. 

Prillidega on kaasas klaaside kaitsekummid (bumpers) mida saab vahetada ja soovi korral eemaldada. Need on tehtud pehmest ja vastupidavast polümeerist ning pakuvad kukkumise või kokkupõrke korral näole lisakaitset. Soovi korral saab juurde osta erinevat värvi kaitsekumme et muuta prillid vastavalt soovile veelgi isikupärasemaks. 

Prillidel on klaasi üla- ja alaservas täiendavad õhuavad mis suurendavad õhuringlust ja tagavad ilma visuaalset pilti kahjustamata maksimaalse aerodünaamilise efekti.

Rudy kasutab oma toodetes innovatiivseid lennunduses kasutatavaid sulameid nagu Grilamid® ja Kynetium. Grilamid® raam on väga kvaliteetne löögikindel allergiavaba kerge painduv ja vastupidav. Kynetium aisades on alumiinium kombineerituna magneesiumi räni ja titaaniga. See on võimaldanud luua prillid mis on erakordselt kerged (magneesium) vastupidavad (titaan) ja painduvad (räni).

 • Maksimaalne turvalisus ja mugavus
 • Innovatiivsetest ja ülikvaliteetsetest materjalidest
 • Innovatiivne PowerFlow õhutussüsteem
 • Võimalik lisada optiliste klaasidega lisaraamid (FR 49 00 00)
 • Reguleeritavad ninapadjad
 • Reguleeritavad aisad
 • Lai ja puhas vaateväli
 • Quick Change kiiresti ja mugavalt vahetatavad klaasid
 • Kaasas eemaldatavad klaaside kaitsekummid (bumpers)
 • Kaasas prillikott – ja karp
 • Kaal – 34g (koos kaitsekummidega)

Kõik Rudy Project tooted on disainitud ja välja töötatud pidades silmas ülimat turvalisust ja kasutusmugavust. Prillid on detailselt läbimõeldud ilma teravate äärte ja nurkadeta et vältida kukkumisest või löögist saadud vigastusi. Vaid parimate materjalide ja tehnoloogiate kasutamine on võimaldanud luua ülikerged ja funktsionaalsed tooted mida on mugav ja ohutu kasutada.

NB! Rudy Project prille ja kiivreid kasutavad mitmed erinevate spordialade tipptegijad (nt Team Bahrain Merida ja Vincenzo Nibali).

Lisainfo tootja kodulehelt: https://www.rudyproject.com/ww/en/products/performance-eyewear/defender.html

NB! Kui Sulle jäi tootja kodulehel silma mõni toode või värvilahendus mis meie valikus puudub või on laost otsa saanud võta meiega julgelt ühendust. Selgitame välja toote saadavuse ja orienteeruva tarneaja!

Spetsifikatsioon tootele Rudy Project Defender prillid – olive matte/lime (multilaser yellow):

Brand Rudy Project
Prilliklaasi värv kollane