RPJ

RPJ Jacob prillid – black shiny (transparent)

Tootekood: SJ561142

Kerged laste spordiprillid

39,90 

Saadavus: 1 toode

Tarneaeg: Saadame välja samal või järgmisel tööpäeval

1 laos

RPJ Jacob on laste spordiprillide mudel, mis on sobib nii maantee kui maastikuratta sõiduks kui ka jooksmiseks. Tegemist on väga kergete prillidega, mille sangadel on kummist otsad, tagamaks stabiilsuse ja täiusliku tasakaalu. 

Rudy Project päikeseprillide läätsed aitavad kaitsta laste silmi intensiivse päikesekiirguse eest. Kvaliteetsed päikeseprillid aitavad vähendada päikesekiirguse kahjulikku mõju. 

————————————————————————————————————-

RP Optics klaasid (läätsed)

RP OPTICS klaasidel on lai värvivalik ja need on mõeldud stabiilsemateks ilmastikuoludeks. Igal värvil on oma kasutusvaldkonnad ja -tingimused, mil nad garanteerivad parima visuaalse tulemuse ja teravaima pildi. Need kõrge kvaliteediga prilliklaasid kaitsevad silmi UV-kiirguse ja muude välismõjude eest ning tagavad silmadele füüsilise kaitse. Tõepärane pilt tagatakse ilma värvimoonutusteta, väheneb pimestavast valgusest põhjustatud ebamugavus ja paraneb pildi visuaalne tulemus ning kontrastsus. 

RP Optics klaaside omadused

  • Vähendavad peegeldusi – suurendavad  kontrastsust
  • Kaitsevad kahjuliku UV-kiirguse eest (kuni UV 400)
  • Tagavad “realistliku” pildi moonutamata värve
  • Tagavad silmadele füüsilise kaitse

Prillide valikul võiks lähtuda sellest, kui hästi sobivad klaasid peamise kasutusvaldkonna (nt spordiala) ja -keskkonna jaoks (vt klaase tutvustavat tabelit lehe allosas).

————————————————————————————————————-

  • Maksimaalne turvalisus ja mugavus
  • Innovatiivsetest ja ülikvaliteetsetest materjalidest
  • Kaasas prillikott – ja karp

Kõik Rudy Project tooted on disainitud ja välja töötatud pidades silmas ülimat turvalisust ja kasutusmugavust. Prillid on detailselt läbimõeldud ilma teravate äärte ja nurkadeta et vältida kukkumisest või löögist saadud vigastusi. Vaid parimate materjalide ja tehnoloogiate kasutamine on võimaldanud luua ülikerged ja funktsionaalsed tooted mida on mugav ja ohutu kasutada.

NB! Rudy Project prille ja kiivreid kasutavad mitmed erinevate spordialade tipptegijad (nt Team Bahrain Merida ja Vincenzo Nibali).

NB! Kui Sulle jäi tootja kodulehel silma mõni toode või värvilahendus mis meie valikus puudub või on laost otsa saanud võta meiega julgelt ühendust. Selgitame välja toote saadavuse ja orienteeruva tarneaja.

Spetsifikatsioon tootele RPJ Jacob prillid – black shiny (transparent):

Brand RPJ
Prilliklaasi värv värvitu