Micro Mermaid kiiver

Tootekood: AC228M

Micro Mermaid merineitsitega laste kiiver, kus on ühendatud lahe disain ja turvalisus! Kiiver on reguleeritava suurusega, sellel on lisapehmendused, innovatiivne kergelt sulguv magnetkinnitus ja punane LED tuli.

Korralikku kiivrisse tasub investeerida, sest see võib kukkumise või muu õnnetuse korral päästa Sinu lapse elu! Lapsesõbralik disain muudab kiivri lapse jaoks atraktiivseks, nii et ta mitte ainult ei pea, vaid ise tõesti ka soovib oma kiivrit kanda! Võimalusel kaasa laps kiivri väljavalimisse, nii näitad, et tema arvamus on oluline ja kindlustad, et laps päriselt ka oma kiivrit kanda soovib!

Kõik Micro kiivrid on põhjalikult testitud ja sertifitseeritud ning sobivad nii tõukerattaga sõitmiseks, uisutamiseks, rattasõiduks kui ka rulatamiseks (EN1078 ohutusstandard)!

39.99 €54.90 €

Saadavus: Vali variatsioon

Tarneaeg: Vali variatsioon

Micro Mermaid kiivril on innovatiivne magnetkinnitus, mida on võrreldes tavapärase kiirkinnitusklambriga väikesel lapsel oluliselt lihtsam ja kiirem iseseisvalt kinni panna ja lahti võtta. Kiiver on valmistatud kergest maksimaalset kaitset pakkuvast EPS vahust, mida ümbritseb In-Mould tugev polükarbonaadist väline kaitsev kiht. Kiivri suurust saab lapse jaoks parajaks reguleerida tagaosas asuvast punasest nupust keerates. Punasele nupule vajutades läheb põlema sinna integreeritud LED tuli.

  • Innovatiivne kergelt sulguv magnetkinnitus
  • Kiivril on 8 õhuava parema õhuliikuvuse tagamiseks
  • Reguleeritav küljeklamber hoiab rihmad alati õiges asendis
  • Eemaldatav ja pestav vahtvooder
  • Kiivri tagaosas on punane integreeritud LED tuli (3 funktsiooni), mis suurendab lapse nähtavust pimedas (patarei 1x CR1632, 3V)
  • Kiivril on mugavust suurendavad lisapehmendused. Pehmendusi saab vajadusel eemaldada.
  • Kiiver on põhajlikult testitud ja vastab EN1078 ohutusstandardile
  • Kaks reguleeritavat suurust: S 48-53cm ja M 52-56cm peaümbermõõdule

Lapsed kasvavad kiiresti ja enne kiivri suuruse valimist mõõtke kindlasti ära oma lapse peaümbermõõt ca 1 cm lapse kulmudest kõrgemalt! Kiivri suuruse valimisel arvestage, et selle alla mahuks kehvema ilma korral ka müts. Parema turvalisuse tagamiseks peab kiiver olema lapsele paras ja kinnitatud talle pähe õigesti! Vaata järgnevast videost, kuidas seda teha: 

Spetsifikatsioon tootele Micro Mermaid kiiver:

Brand Micro
Suurus S, M